3
اصطلاح نامه اصلاح الگوي مصرف نويسنده: جمعي از محققان چاپ: اول تاريخ :پاييز 1389 قطع: وزيري صفحه:680 قيمت :95000

سال 1388 از سوي مقام معظم رهبري آيت الله خامنه­اي (حفظه الله تعالي) به عنوان سال حركت به سمت اصلاح الگوي مصرف نامگذاري شد. بررسي جنبه­هاي مختلف اين موضوع به گزاره­ها، موضوعات و مسايل مختلفي مرتبط است كه آگاهي درست از آنها به خصوص اگر همراه با روابط مفهومي منطقي و نظام­يافته واژگاني باشد در بررسي­ها و پيگيري تفصيلي بحث، بسيار كارآمد و راه­گشا خواهد بود.

اصطلاح­نامه اصلاح الگوي مصرف مشتمل است بر واژگان كليدي مربوط به موضوع يادشده كه از بررسي بيش از 15 عنوان كتاب و بيش از چهارصد مقاله به دست آمده است. در اين مجموعه 1192 عنوان و اصطلاح، گردآوري، سازماندهي و براساس روابط مفهومي نظام­يافته ارائه شده است تا به عنوان يكي از زيرساخت­هاي اصلي در مديريت اطلاعات در بحث اصلاح الگوي مصرف به محققان، تصميم­سازان و تصميم­گيران كمك كند.


 
امتیاز دهی
 
 

 
پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در سال 1385 در جهت رسیدن به اهداف خود و برای سرعت بخشیدن به انتشار و عرضه آثار ، مبادرت به تاسیس نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی نمود و از بدو تاسیس تاکنون هر هفته یک کتاب منتشر کرده است . از این مرکز  تاکنون علاوه بر موسوعه 12 جلدی شرف الدین (ره) که جایزه جهانی جمهوری اسلامی را کسب نمود، بیش از سی درصد آثار منتشر شده در همایش ها و جشنواره های متعدد برگزیده و رتبه برتر را به خود اختصاص داده اند


 
 

كليه حقوق اين سايت متعلق به مركز نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي  است

 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما