1
جريان شناسي انتقادي عرفان هاي نوظهور نويسنده: حميدرضا مظاهري سيف چاپ : سوم تاريخ : پاييز 1388 قطع:رقعي صفحه:400 قيمت :45000

توسعه ابعاد مادي زندگي در جوامع مدرن نتوانسته از ميزان احساس نياز ريشه­دار و هميشگي انسان زمانه ما به معنويت­خواهي بكاهد.

اكنون پس از سال­ها غفلت از اين نياز فطري، مدتي است كه به اقتضاي بازار گرم تقاضاي معنويت­جويي، عرضه اين متاع نيز رو به فزوني گذارده است؛ به گونه­اي كه بازار جهاني فرهنگ، امروزه براي ذائقه تنوع­خواه و سليقه­هاي رنگارنگ انسان دوره ما، نسخه­هاي متنوع و جذابي مي­پيچد تا رضايت مشتريان را هرچه بيشتر حاصل آورد.

در اين تحقيق سعي شده در گام اول، نظام فكري و پيام عمده جريان­هاي عرفاني جمع­بندي شود و در گام دوم، نقاط غيرقابل دفاع در مباني يا نتايج سوء فردي و اجتماعي آموزه­هاي آنان براي مخاطب تبيين گردد.

 
امتیاز دهی
 
 

 
پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در سال 1385 در جهت رسیدن به اهداف خود و برای سرعت بخشیدن به انتشار و عرضه آثار ، مبادرت به تاسیس نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی نمود و از بدو تاسیس تاکنون هر هفته یک کتاب منتشر کرده است . از این مرکز  تاکنون علاوه بر موسوعه 12 جلدی شرف الدین (ره) که جایزه جهانی جمهوری اسلامی را کسب نمود، بیش از سی درصد آثار منتشر شده در همایش ها و جشنواره های متعدد برگزیده و رتبه برتر را به خود اختصاص داده اند


 
 

كليه حقوق اين سايت متعلق به مركز نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي  است

 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما